John Deere 4320-4520-4720

Kompaktní traktor John Deere 4720 je standardně dodáván s kabinou ComfortGard a nabízí dostatek výkonu pro zvládnutí náročných úkolů: pohon všech kol, motor John Deere PowerTech s mezichladičem a výkonem 48,2 kW, systém sledování výkonu, hydrostatická převodovka.

Klíčové vlastnosti John Deere 4720

 • Motor John Deere PowerTech E
  Model 4720 je vybave...

Kompaktní traktor John Deere 4720 je standardně dodáván s kabinou ComfortGard a nabízí dostatek výkonu pro zvládnutí náročných úkolů: pohon všech kol, motor John Deere PowerTech s mezichladičem a výkonem 48,2 kW, systém sledování výkonu, hydrostatická převodovka.

Klíčové vlastnosti John Deere 4720

 • Motor John Deere PowerTech E
  Model 4720 je vybaven čtyřválcovým motorem John Deere PowerTech E s turbodmychadlem, který splňuje emisní normy Agentury pro ochranu životního prostředí Tier 4/Stage IIIB. Elektronicky řízené vstřikování paliva zajišťuje přesnou kontrolu množství vstřikovaného paliva a načasování vstřikování, což vede k optimalizaci výkonu, ale také úspoře paliva. Přímé vstřikování umožňuje lepší startování za chladného počasí. Pro zvýšení hustoty nasávaného vzduchu je model navíc 4720 vybaven mezichladičem.
 • Kabina ComfortGard v základní výbavě
  Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může  pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard. Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Ergonomické ovladače umístěné v dosahu operátora zajišťují pohodlnou jízdu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 79 dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.  
 • Převodovka PowerReverser nebo hydrostatická převodovka eHydro
  U modelu 4720 si můžete vybrat mezi mechanickou nebo hydrostatickou převodovkou.
  • Převodovka PowerReverser
   U převodovky 12x12 PowrReverser je pomocí páky umístěné prakticky na přístrojové desce velmi snadné měnit směr jízdy vpřed a vzad bez potřeby řazení. 
  • Hydrostatická převodovka eHydro
   Exkluzivní elektronická hydrostatická převodovka se třemi rozsahy jednoduše ovládaná pedály Twin Touch Vám umožní perfektně sladit rychlost traktoru s vykonávanou činností.
 • Užitečné elektronické funkce převodovky
  Pro jednoduché zvládání všech činností nabízí model 4320 následující “elektronické funkce”:
  • LoadMatch (standardní výbava): jestliže sečete velký objem trávy nebo sečete trávu hustou, tato funkce automaticky upraví rychlost převodovky zátěži traktoru, což zajistí maximální výkon bez přetěžování motoru
  • Spínač MotionMatch (volitelně): nastavení dojezdu (brzdění) převodovky podle vykonávané práce
  • SpeedMatch (volitelně): umožňuje jet maximální rychlostí plným sešlápnutím pedálu
  • Standardní tempomat (volitelně): tempomat automobilového typu
 • Systém sledování výkonu
  Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
 • Plynový pedál eThrottle
  Díky tomuto novému prvku je řízení traktoru stejně snadné jako řízení auta. Stačí jen sešlápnout pedál a zvýší se nejen rychlost jízdy, ale také otáčky motoru. Usnadňuje se tak řízení a snižuje hluk a spotřeba paliva. Obzvláště je to praktické při přepravování nebo táhnutí přívěsu. 
 • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol
  Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly. 
 • Hydraulika
  Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (64,6 l/min celkový průtok / 172 kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením. K dispozici je volitelný čtvrtý a pátý hydraulický okruh. 
 • Nezávislý zadní vývodový hřídel 540 / 540E ot./min.
  Zadní vývodový hřídel 540/540E ot./min. je u modelu 4520 součástí základní výbavy. Pro snížení hlučnosti a spotřeby paliva umožňuje 540E pohon zadního nářadí při nižších otáčkách motoru.
 • Volitelně čelní nakladač se systémem Quick-Park
  Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quick-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy.
  Nakladač 400XC je také vybaven samovyvažovacím systémem, který umožňuje neustále udržovat lžíci ve stejném náklonu a předcházet tak nechtěným výsypům. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, zadní pracovní světla, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku.
Motor John Deere diesel s turbodmychadlem a mezichladičem
Počet válců 4
Zdvihový objem 2440 ccm
Výkon motoru 48,2 / 64,6 kW/k.
Jmenovité otáčky 2400 ot./min.
Palivová nádrž 52 l
Převodovka manuální 12x12 PowerReverser nebo hydrostatická eHydro, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 30 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní, volitelně středový
Pracovní tlak 172 bar
Pracovní hydraulika 64,6 l/min.
Rozvor 1816 mm
Rozměry (dxšxv) 3454 x 1667-2334 x 2323-2445(kabina) mm
Hmotnost 1680 / 1980 (s kabinou) kg
Zobrazit

John Deere 4320-4520-4720 Počet produktů: 17

Podkategorie

Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
TOPlist