Donaldson

O společnosti Donaldson

Firma Donaldson je světově uznávanou společností věnující se filtračním zařízením, provozující několik divizí, mezi které například patří Torit®, Engine® a DCE®, které se specializují na filtrační zařízení pro továrny, výrobny a vlastně pro veškerý zpracovatelský průmysl. Díky své téměř 90. leté praxi v oboru a neustálým ...

O společnosti Donaldson

Firma Donaldson je světově uznávanou společností věnující se filtračním zařízením, provozující několik divizí, mezi které například patří Torit®, Engine® a DCE®, které se specializují na filtrační zařízení pro továrny, výrobny a vlastně pro veškerý zpracovatelský průmysl. Díky své téměř 90. leté praxi v oboru a neustálým inovacím patří ke světovým špičkám v oboru.

Firma Donaldson má tisíce spokojených zákazníků po celém světě a snaží se každému individuálně vyjít vstříc. Nabízí nejucelenější sortiment filtračních jednotek, filtrů a jiných zařízení čistících vzduch v provozovnách.

Nabízený sortiment

V nabídce firmy Donaldson naleznete systémy pro sání vzduchu, hydraulické systémy, filtrační vložky, náhradní filtry a řadu dalšího příslušenství potřebné pro dokonalou filtraci. Veškeré produkty společnosti Donaldson jsou neustále vyvíjeny, aby dokázali odfiltrovat i ty nejmenší částečky nečistot.

Veškeré produkty splňují nepřísnější normy a jsou certifikované. Nespornou výhodou je dlouholetá živnost jednotlivých filtrů a jiné filtrační techniky, která je podstatně delší než u konkurence.

Přesvědčte se sami o kvalitě značky Donaldson a vyberte si z naší široké nabídky!

Zobrazit

Donaldson Počet produktů: 28

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 28 položek
TOPlist