John Deere 3320-3520-3720

Klíčové vlastnosti John Deere 3320

 • Široké místo pro obsluhu a bezpečnost
  Široká plošina pro obsluhu umožňuje snadný nástup. Nastavitelný volant, nastavitelné sedadlo a prakticky umístěné ovladače zajišťují mimořádné pohodlí řidiče. Model 3320 je také pro zvýšení bezpečnosti obsluhy vybaven standardním ochranným rámem ROPS a pro snadné parkování v...

Klíčové vlastnosti John Deere 3320

 • Široké místo pro obsluhu a bezpečnost
  Široká plošina pro obsluhu umožňuje snadný nástup. Nastavitelný volant, nastavitelné sedadlo a prakticky umístěné ovladače zajišťují mimořádné pohodlí řidiče. Model 3320 je také pro zvýšení bezpečnosti obsluhy vybaven standardním ochranným rámem ROPS a pro snadné parkování v garáži je ho možno  během několika vteřin sklopit.  
 • Volitelná kabina ComfortGard
  Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může  pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard.  Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 81dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.
 • Systém sledování výkonu
  Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
 • Hydraulika
  Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (52,5 l/min celkový průtok / 172 kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením.
 • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol
  Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly.
 • Volitelné žací ústrojí s automatickým připojením AutoConnect
  Traktor 3320 je standardně vybaven středovým vývodovým hřídelem a tak můžete snadno připojit jedno z našich žacích ústrojí s automatickým připojením AutoConnect, které Vám usnadní sečení v náročných podmínkách. Tato žací ústrojí vyrobená z oceli 7 Iron jsou k dostání ve velikostech 152 a 183 cm a jejich připojení a odpojení nezabere ani minutu. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit.
 • Volitelně čelní nakladač se systémem Quick-Park
  Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quick-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, čelní závěs s vývodovým hřídelem, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku.  
Motor Yanmar diesel
Počet válců 3
Zdvihový objem 1600 ccm
Výkon motoru 23,1 / 31,4 kW/k.
Jmenovité otáčky 2600 ot./min.
Palivová nádrž 51 (bez kabiny) / 45 (s kabinou) l
Převodovka hydrostatická, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 33 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní a středový, volitelně čelní
Pracovní tlak 172 bar
Pracovní hydraulika 52,5 l/min.
Rozvor 1727 mm
Rozměry (dxšxv) 3320 x 1323-1728 x 2332-2370(ROPS)/2257-2278(kabina) mm
Hmotnost 1400 / 1700 (s kabinou) kg
Zobrazit

John Deere 3320-3520-3720 Počet produktů: 16

Podkategorie

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek
TOPlist