JOHN DEERE Počet produktů: 341

Podkategorie

 • Hydraulické filtry
 • Palivové filtry
 • Kabinové filtry
 • Vzduchové filtry
 • Olejové filtry+vložky
 • John Deere 3320-3520-3720

  Klíčové vlastnosti John Deere 3320

  • Široké místo pro obsluhu a bezpečnost
   Široká plošina pro obsluhu umožňuje snadný nástup. Nastavitelný volant, nastavitelné sedadlo a prakticky umístěné ovladače zajišťují mimořádné pohodlí řidiče. Model 3320 je také pro zvýšení bezpečnosti obsluhy vybaven standardním ochranným rámem ROPS a pro snadné parkování v garáži je ho možno  během několika vteřin sklopit.  
  • Volitelná kabina ComfortGard
   Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může  pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard.  Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 81dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.
  • Systém sledování výkonu
   Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
  • Hydraulika
   Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (52,5 l/min celkový průtok / 172 kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením.
  • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol
   Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly.
  • Volitelné žací ústrojí s automatickým připojením AutoConnect
   Traktor 3320 je standardně vybaven středovým vývodovým hřídelem a tak můžete snadno připojit jedno z našich žacích ústrojí s automatickým připojením AutoConnect, které Vám usnadní sečení v náročných podmínkách. Tato žací ústrojí vyrobená z oceli 7 Iron jsou k dostání ve velikostech 152 a 183 cm a jejich připojení a odpojení nezabere ani minutu. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit.
  • Volitelně čelní nakladač se systémem Quick-Park
   Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quick-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy. 
  • Široká nabídka příslušenství
   Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, čelní závěs s vývodovým hřídelem, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku.  
  Motor Yanmar diesel
  Počet válců 3
  Zdvihový objem 1600 ccm
  Výkon motoru 23,1 / 31,4 kW/k.
  Jmenovité otáčky 2600 ot./min.
  Palivová nádrž 51 (bez kabiny) / 45 (s kabinou) l
  Převodovka hydrostatická, pedály Twin Touch
  Pohon pohon všech 4 kol
  Rychlost max. 33 km/h
  Brzdy mokré diskové
  Vývodový hřídel standardně zadní a středový, volitelně čelní
  Pracovní tlak 172 bar
  Pracovní hydraulika 52,5 l/min.
  Rozvor 1727 mm
  Rozměry (dxšxv) 3320 x 1323-1728 x 2332-2370(ROPS)/2257-2278(kabina) mm
  Hmotnost 1400 / 1700 (s kabinou) kg
 • John Deere 4320-4520-4720

  Kompaktní traktor John Deere 4720 je standardně dodáván s kabinou ComfortGard a nabízí dostatek výkonu pro zvládnutí náročných úkolů: pohon všech kol, motor John Deere PowerTech s mezichladičem a výkonem 48,2 kW, systém sledování výkonu, hydrostatická převodovka.

  Klíčové vlastnosti John Deere 4720

  • Motor John Deere PowerTech E
   Model 4720 je vybaven čtyřválcovým motorem John Deere PowerTech E s turbodmychadlem, který splňuje emisní normy Agentury pro ochranu životního prostředí Tier 4/Stage IIIB. Elektronicky řízené vstřikování paliva zajišťuje přesnou kontrolu množství vstřikovaného paliva a načasování vstřikování, což vede k optimalizaci výkonu, ale také úspoře paliva. Přímé vstřikování umožňuje lepší startování za chladného počasí. Pro zvýšení hustoty nasávaného vzduchu je model navíc 4720 vybaven mezichladičem.
  • Kabina ComfortGard v základní výbavě
   Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může  pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard. Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Ergonomické ovladače umístěné v dosahu operátora zajišťují pohodlnou jízdu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 79 dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.  
  • Převodovka PowerReverser nebo hydrostatická převodovka eHydro
   U modelu 4720 si můžete vybrat mezi mechanickou nebo hydrostatickou převodovkou.
   • Převodovka PowerReverser
    U převodovky 12x12 PowrReverser je pomocí páky umístěné prakticky na přístrojové desce velmi snadné měnit směr jízdy vpřed a vzad bez potřeby řazení. 
   • Hydrostatická převodovka eHydro
    Exkluzivní elektronická hydrostatická převodovka se třemi rozsahy jednoduše ovládaná pedály Twin Touch Vám umožní perfektně sladit rychlost traktoru s vykonávanou činností.
  • Užitečné elektronické funkce převodovky
   Pro jednoduché zvládání všech činností nabízí model 4320 následující “elektronické funkce”:
   • LoadMatch (standardní výbava): jestliže sečete velký objem trávy nebo sečete trávu hustou, tato funkce automaticky upraví rychlost převodovky zátěži traktoru, což zajistí maximální výkon bez přetěžování motoru
   • Spínač MotionMatch (volitelně): nastavení dojezdu (brzdění) převodovky podle vykonávané práce
   • SpeedMatch (volitelně): umožňuje jet maximální rychlostí plným sešlápnutím pedálu
   • Standardní tempomat (volitelně): tempomat automobilového typu
  • Systém sledování výkonu
   Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
  • Plynový pedál eThrottle
   Díky tomuto novému prvku je řízení traktoru stejně snadné jako řízení auta. Stačí jen sešlápnout pedál a zvýší se nejen rychlost jízdy, ale také otáčky motoru. Usnadňuje se tak řízení a snižuje hluk a spotřeba paliva. Obzvláště je to praktické při přepravování nebo táhnutí přívěsu. 
  • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol
   Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly. 
  • Hydraulika
   Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (64,6 l/min celkový průtok / 172 kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením. K dispozici je volitelný čtvrtý a pátý hydraulický okruh. 
  • Nezávislý zadní vývodový hřídel 540 / 540E ot./min.
   Zadní vývodový hřídel 540/540E ot./min. je u modelu 4520 součástí základní výbavy. Pro snížení hlučnosti a spotřeby paliva umožňuje 540E pohon zadního nářadí při nižších otáčkách motoru.
  • Volitelně čelní nakladač se systémem Quick-Park
   Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quick-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy.
   Nakladač 400XC je také vybaven samovyvažovacím systémem, který umožňuje neustále udržovat lžíci ve stejném náklonu a předcházet tak nechtěným výsypům. 
  • Široká nabídka příslušenství
   Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, zadní pracovní světla, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku.
  Motor John Deere diesel s turbodmychadlem a mezichladičem
  Počet válců 4
  Zdvihový objem 2440 ccm
  Výkon motoru 48,2 / 64,6 kW/k.
  Jmenovité otáčky 2400 ot./min.
  Palivová nádrž 52 l
  Převodovka manuální 12x12 PowerReverser nebo hydrostatická eHydro, pedály Twin Touch
  Pohon pohon všech 4 kol
  Rychlost max. 30 km/h
  Brzdy mokré diskové
  Vývodový hřídel standardně zadní, volitelně středový
  Pracovní tlak 172 bar
  Pracovní hydraulika 64,6 l/min.
  Rozvor 1816 mm
  Rozměry (dxšxv) 3454 x 1667-2334 x 2323-2445(kabina) mm
  Hmotnost 1680 / 1980 (s kabinou) kg
 • John Deere 5R (5080-5100R)

  Traktory John Deere řady 5R

  Výsledek evoluce kompaktních traktorů - traktory řady 5R. Překypuje výkonem a přitom jauniverzální a komfortní, traktory řady 5R jsou třída sama pro sebe. Je to traktor pro vše co potřebujete udělat a pro vše co jste vždy udělat chtěli.

  Motor

  Motor PowerTech PWX byl pečlivě navžen pro potřeby zemědělství. Jedná se o řadový přeplňovaný 4-válec se vstřikováním CommonRail. Motor využívá recirkulace chlazených spalin a filtr pevnch částic, přičemž plní STAGE IIIB bez použití SCR (odpadá starost od AdBlue). Traktor využívá technologii TPM (Transport Power Mangement = řízení výkonu při transportu), takže při dopravě je dostupných dalších 1é koní u všech modelů. Přitom maximální rychlost je dosažena při 1750 ot/min.

  Modely 5R (jmenovitý výkon 97/68EC)
  5090R 66.6 kW (90 hp) 100 hp s TPM
  5100R 74 kW (100 hp) 110 hp s TPM
  5115R 85 kW (115 hp) 125 hp s TPM
  5125R 91.9 kW (125 hp) 135 hp s TPM

  Převodovka

  Na výběr jsou 3 varianty převodovek. Převodovka CommandQuad se 4 stupni řazenými pod zatížením a 4 skupinami a tu buď s automatickou funkcí nebo bez. Nebo můžete zvolit převodovku Command8 s 8 stupni řazenými pod zatížením a 4 skupinami. U obou převodovek je tedy možné automatické řazení bez nutnosti využití spojky.

  5090R CommandQuad Manual CommandQuad Command8
  Celkový pořet rychlostí vpřed/vzad 16/16 16/16 32/16
  početrychlostí řazených pod zatížením 4 4 8
  Maximální rychlost 40 km/h 40 km/h 40 km/h
  Počet skupin 4 4 4
  Automatické funkce NE ANO ANO

  Zadní vývoodvý hřídel 1000/540/540E, řaditelný z kabiny.

  Hydraulika

  Na výběr je ze dvou variant hydrauliky:

  • Systém s otevřeným středem - zubovým čerpadlem a průtokem 24 + 70 l/min
  • Systém s kmopenzací tlaku a průtoku - axiálním pístovým čerpadlem a průtokem 117 l/min

  Traktor lze vybavit celkem až 6 vnějšímy elektricky ovládanými okruhy hydrauliky (3 vzadu a 3 uprostřed). Volitelně lze vybavit stroj ventilem Power beyond

  Zadní 3-bodový závěs kategorie II má zvedací sílu 4 691 kg (na hákách) na přání 5 394 kg (na hákách).

  Nápravy

  Přední náprava je volitelně odpružená s elektrohydraulicky ovládanou uzávěrkou. Neodpružená náprava má uzávěrku s částečně samosvorným diferenciálem. Zádní náprava je přírubová

  Dostupné pneumatiky nebo jejich kombinace

  480/70R34 - 380/70R24
  420/85R34 - 340/85R24
  540/65R38 - 480/65R24 celková výška 2730mm
  480/70R28 - 380/70R20 celková výška 2610mm
  600/65R34 - 480/65R24 nejšírší
  270/95R44 - 230/95R32

  Ostatní

  Kabina může být volitelně odpružená (mechanicky) se standartní nebo panoramatickou střechou. Úroveň hluku je 74 dB. Klimatizace, sedadlo

 • John Deere 6000 serie
 • John Deere 6010 Series
 • John Deere 6020 Series (6020,6020E,6015)
 • John Deere 6030 Series (6030 Premium,7430a7530 Premium)
 • John Deere 7000 Series (7600 - 7800)
 • John Deere 7010 Series (7610 - 7810)
 • John Deere 7020 Series (7720 - 7920)
 • John Deere 7030 Series (7730 - 7930)
 • John Deere 8000 Series (8100 - 8400)
 • John Deere 8000T Series (8100T - 8400T)
 • John Deere 8010 Series (8110 - 8410)
 • John Deere 8010T Series (8110T - 8410T)
 • John Deere 8020 Series (8120 - 8520)
 • John Deere 8020T Series (8120T - 8520T)
 • John Deere 8030 Series (8130 - 8530)
 • John Deere 8030T Series (8130T - 8430T)
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 341 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 341 položek
TOPlist